Dodatkowe Atrakcje

Dobry DJ to taki, który wie jak uatrakcyjnić Wasze wesele nie tylko dobrą muzyką, ale również świetnymi atrakcjami.

T

DJ & Wodzirej

DJ Dragon
Całe moje życie kręci się wokół muzyki, dosłownie mam ją w genach.
Nie wyobrażam siebie w innym miejscu niż tym, w którym jestem teraz
-stojąc za konsolą, wzbogacając muzycznie Wasze wesela.
Jestem pewien, że wybierając mnie do współpracy, stworzę coś niesamowitego,
co na długo zagości w pamięci twojej oraz twoich gości.

T

Ciężki dym

Bajkowy pierwszy taniec w chmurach — brzmi niesamowicie i taki właśnie jest. Zarezerwuj ciężki dym już dziś, a my sprawimy, że ten moment na długo zapadnie w pamięci Waszych gości.

T

Bańki mydlane

Jeśli chcecie stworzyć niepowtarzalną atmosferę podczas swojej uroczystości i zachwycić swoich gości to połyskujące kolorami tęczy bańki mydlane są właśnie dla Was. Mnóstwo malutkich baniek stworzy niepowtarzalną atmosferę zarówno przy wyjściu z kościoła, podczas składania życzeń i każdym innym momencie.

T

Fotobudka

Po tradycyjnych zdjęciach czas się na chwilę oderwać i spróbować swoich sił w fotobudce. Tam nie ma schematów, wszystkie chwyty dozwolone-ogranicza Was tylko wyobraźnia. Dzięki fotobudce zapewnicie swoim gościom niesamowite wrażenia oraz pamiątkę na całe życie!

T

Napis

Niepozorny napis, który zmieni oblicze Waszej sali. Dzięki niemu nadacie sali romantyczny charakter, a goście z pewnością nie będą mogli odwrócić od niego wzroku. W swoim asortymencie posiadamy napis MIŁOŚĆ, LOVE oraz Wasze inicjały wykonane z różnych materiałów oraz żarówek, dzięki czemu idealnie dopasuje się on do wystroju waszej sali.

T

Wynajem samochodów

Planujecie swój najważniejszy dzień w życiu. Czy wiecie już, jakim pojazdem pojedziecie na miejsce ceremonii? Jeśli jeszcze nie, to mamy dla was kilka propozycji, które pomogą wam w wyborze idealnego auta do ślubu!